3 березня відбулася нарада Тернопільського обласного об'єднання церков ЄХБ. Зустріч проводив Голова ТООЦ ЄХБ – Цикра Олег Миколайович.

IMG 7531

Брати з'їжджаються з усіх куточків області, де є наші церкви, для того, щоб духовно підкріпитися, скоординувати свої дії на майбутнє, запланувати заходи і проекти, спільно помолитися за поточні потреби.

Традиційно зустріч починається з духовно-будуючої проповіді або уроку, який присвячено якійсь актуальній темі для братів. Цього разу Перший заступник Руслан Іванович Мандзюк розпочав серію навчання на тему: Проповідь Божого Слова. Брати вирішили удосконалити свої навики і вміння у проповіді. Руслан Іванович звернув увагу на кілька важливих речей, які можуть допомогти оцінити себе як проповідника. Чи готові люди слухати проповідь, якщо вона триває довше, ніж очікувалося, чи зможе хтось зі слухачів повторити те, про що проповідувалося та інше. Брати вирішили продовжити цю тему і прийняли рішення взяти за основу підручник і впродовж майбутніх зустрічей студіювати цю тему.

IMG 7527

IMG 7532

Друга частина зустрічі була сконцентрована навколо планів, потреб і викликів, які стоять перед братством Тернопільщини. Зокрема, обговорювалася потреба у пошуку служителя для церкви у с. Влащинці. Звернуто увагу на нові статистичні дані розвитку баптистських церков в Україні, думали над тенденціями і викликами.

IMG 7537

Обговорили підготовку до Фестивалю Надії у Львові. Торкнулися теми, яка актуальна для церков об'єднання – військова мобілізація - правові аспекти мобілізації віруючих людей. Було повідомлено про початок місіонерської роботи на новому місці в м. Збаражі, куди збирається переїхати молода сім'я з церкви «Благовіщення» м. Кременець.

IMG 7539

IMG 7544

На завершення поділилися своїми молитовними потребами, яких виявилося немало. Багато проблем зі здоров'ям, особливо у дітей. Молилися за Павлика Гладуна з с. Комарівка – проблема з ніжкою, за сина Володимира Нікітюка – травма голови, за дівчинку, яка не спить 4 добу – судоми через хворобу церебральний параліч... Молилися за хрещення, яке має відбутися в церкві Філадельфія у неділю. З'явилась проблема: батько брата, який має приймати хрещення, дуже проти цього.

IMG 7540

Нарада закінчилась вітанням один одного і взаємною підтримкою та підбадьоренням.

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити