З 24 по 26 лютого в с.Ільці Івано-Франківської області відбулась братерська зустріч, яка мала на меті акцентувати увагу на роботі із чоловічою частиною населення.  Зокрема, говорили про важливість праці саме з чоловіками, про пошук «людини миру», про вивчення Біблії в групі.

verhovina

 

Викладачем був брат, який довгий час вже працює в Україні, місіонер Авраам Байбл. Особливими були молитви, які брати проводили разом та в групах: молились за Україну, за нашу владу, за наші сім'ї та церкви.

prey verh

 

Брати мали можливість подихати свіжим карпатським повітрям, помилуватись місцевими краєвидами, дехто навіть покатався на лижах і відвідав басейн. Нас дуже гарно по домашньому пригощали різними стравами гостинні господарі місцевої бази відпочинку.

verh

 

Важливо відмітити, що на даному навчанні було 40 братів, серед яких були представники Тернопольської, Львівської, Івано-Франківської, Рівненської та Хмельницької областей. Сподіваємось, що дана зустріч стане хорошою підтримкою для братів у їхньому служінні з чоловіками. Дякуємо всім, хто долучився до даного проекту. Хай Господь Вас рясно благословить. 

Володимир Ткачук

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити