Весна для деяких євангельських християн Тернопільщини розпочалася із серйозних роздумів про молитву. 7 березня у приміщенні дому молитви церкви «Божа оселя» в Тернополі відбулася обласна конференція «Богослів'я та практика молитви» з Джеймсом Ерхардом.

preytutul

Д-р Ерхард — викладач Київської богословської семінарії. Він є служителем у «Церкві відкритих сердець» м. Києва. До переїзду в Україну викладав у декількох освітніх богословських закладах.

preyV

Того дня Джеймс навчав про те, що є суттю молитви та яке значення вона має для християнина. Було розглянуто біблійні уривки, які дають їй визначення та виявляють, якою вона повинна бути.

preyT

Викладач торкався актуальних тем, які цікавлять сучасного християнина щодо його духовного життя. Особливо це стосується наступних питань: за що молитись під час війни на сході України; що робити, коли Бог каже «ні»; як правильно молитися за зцілення; що робити, коли Господь не відповідає на молитви (і чи таке буває).

Протягом більше, ніж пів дня, учасники зустрічі могли не лише роздумувати про молитву, а й переймати досвід викладача, який сам практикує інтенсивне молитовне життя.

Цікавою була відповідь Джеймса на запитання, якою має бути молитва за ситуацію в Україні. Він пояснив, що ми в першу чергу повинні молитись за своє серце і молитись постійно. Це необхідно тому, що якщо ми не будемо цього робити, наше серце наповниться гнівом, і ми будемо прагнути помсти. Тоді ми не зможемо розуміти, чому такі події відбуваються в Україні зараз.

Євангельські віруючі останнім часом багато заохочують один одного до більшої посвяти в молитві, особливо у зв'язку з випробуваннями, які прийшли на нашу землю. Заглиблення в розуміння молитви і її дію, яке було запропоноване на конференції, було чудовим спонуканням до відданості Богу в молитовному житті!

Дмитро Федорчак
Фото: Анатолій Віцемішин

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити