Улюблений багатьма малюками Робік приїхав до Львова, щоб подарувати незабутнє свято дітям-переселенцям! «Свято надії з Робіком» відбулося 12 березня в актовій залі Личаківської районної адміністрації. Організаторами виступили ГО «Міжнародний фестиваль надії» та Міжнародна благодійна організація «Сума самаритянина» за підтримки Львівської міської ради. Програму підготував концертний відділ Асоціації «Еммануїл».

svyato nadii 6

Більше трьохсот хлопчиків і дівчаток, які пережили страшні події війни, були запрошені на благодійний концерт. Барвисте шоу з президентом Клубу Суперкниги Робіком, конкурси з призами, веселі пісні і танці, вікторина, гра з велетенськими м'ячами і мультфільм з елементами 3D-анімації - все це допомогло юним глядачам трохи відволіктися і знову відчути смак дитинства.

svyato nadii 4

«У цьому залі часто зустрічаються дорослі і поважні люди, але сьогодні найбільш поважні тут ви! - привітав дітей Михайло Наконечний, директор ГО «Міжнародний фестиваль надії». - Надія потрібна всім і завжди! Міжнародний фестиваль - це не тільки велике свято, яке відбудеться на стадіоні «Арена Львів» у червні 2015 року. Фестиваль надії - це і ряд благодійних заходів зараз, особливо для тих, хто цього дуже потребує. Насамперед, це сім'ї переселенців і тих, хто їх приймає. Львівська міська рада допомагає нам знаходити таких людей. І разом ми можемо допомогти їм повірити в те, що надія є!»

svyato nadii 7

«Гостей покличем! Разом веселіше!» - так розпочалася феєрична шоу-програма. З кожною хвилиною змінювалися дитячі обличчя, діти буквально розквітали, їхні очі сяяли дитинством! Що може бути ціннішим за ці моменти!?

svyato nadii 2

Ведучі програми познайомили діток із Суперкнигою - Біблією, разом вивчили її золоте правило: «Як хочете, щоб люди у всьому вчиняли з вами, так само й ви вчиняйте з ними» (Мф. 7:12), почули розповідь про перших людей - Адама і Єву, а ще дізналися про Ісуса Христа, разом молилися Йому та запросили стати своїм Другом.

svyato nadii 8

Юні глядачі з величезною увагою подивилися мультфільм про біблійного героя - маленького хлопчика Давида, у якого була надія на те, що Бог ніколи його не залишить. Надія і віра допомогли йому вистояти в складних обставинах, і для маленьких переселенців, що зіткнулися з труднощами війни, це послання було своєчасним.

svyato nadii 9

- Мені було дуже цікаво! - не стримує емоції 10-річна Таня з Луганська. - Особливо конкурси з Робіком, коли він ставив різні питання. А ще мультфільм про Давида дуже хороший!

Мама Ірина з Севастополя привела на свято своїх дітей і залишилася дуже задоволена концертом:

- Мені цей захід сподобався і як мамі, і просто як глядачеві. Тут приємні і добрі люди, і я дуже вдячна, що для діток організували таке чудове свято. Вдячна ГО «Міжнародний фестиваль надії» за концерт, за подарунки, це дійсно важливо, особливо для нас, адже ми у Львові живемо тільки два місяці.

- Ми тут із дітьми тимчасові переселенці, - ділиться враженнями Тетяна із Донецька. - Сьогоднішнє свято наповнене добрими емоціями, і головне - дарує надію. Це ще одна можливість звернутися до Бога, і згадати, що надія є в Ньому!

Організатори свята вручили діткам-переселенцям подарунки - рюкзачки з канцтоварами, підібраними спеціально під вік дітей, і невеликий смачний сюрприз.
Оксана Рубай, в.о. директора Львівського міського центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді, в інтерв'ю нашому кореспонденту додала: «На Львівщині дуже багато переселенців, і наше завдання - інтегрувати їх у місцеву громаду. Концертна програма велася двома мовами, і тому діти відчували себе як вдома, адже в основному тут вони чують українську мову. Пакет з подарунками дуже цінний. Його склад не випадковий, всі канцелярські товари високої якості, їх підбирали педагоги, які знають, в якому віці що більше потрібно. Ми плануємо продовжувати співпрацю з Міжнародним фестивалем надії, запросивши декілька особливо нужденних сімей переселенців на благодійний обід, де вони отримають речі першої необхідності й ліки».

svyato nadii 1

Вечір закінчився фотосесією з Робіком, якого діти довго не хотіли відпускати.

Прес-служба Міжнародного фестивалю надії

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити