В Бережанах в школі-інтернат відбувся благодійний захід з роздачою подарунків від місії «Сумка Самарянина». Повідомляє сайт церкви "Преображення". Захід було організовано недільною школою помісної євангельської церкви «Преображення». Понад 50 дітей, які навчаються в школі-інтернат, змогли отримати подарунки, які для них приготували однолітки з батьками з-за Океану.

IMG 784612

Благодійна акція розпочалася з пісні, яку співали разом, було помітно, що дітям це дуже подобалося. Оксана Кайдан та Катерина Варчак, члени нашої громади, провели урок. Сестри намагалися передати головні істини Євангелії. Особливу увагу було вділено стану людського серця, яке грішне і не подобається Богові. Вони розповіли, що потрібно зробити, щоб серце стало чистим від гріхів.

IMG 7689

Діти недільної школи Соломія і Таня Кайдани, Галинка та Владик були гарними помічниками у програмі, розносили призи, декламували вірші, приймали участь у вікторині.

IMG 7749

У кінці заняття всім присутнім роздали подарунки. Було цікаво спостерігати, з якою радістю діти відкривали пакунки і вихвалялися один перед одним тим, що знаходилося там. Здавалося б, в даруванні подарунків немає чогось надзвичайного, але скільки вони приносять радості дорослим, а тим більше дітям. Ці подарунки і емоції, які випромінювали дітки, спонукують подумати про найбільший «Подарунок» усіх часів і народів – Господа Ісуса Христа. Багато людей намагалися стати богами, тільки Бог став людиною, щоб дати людям можливість жити з Ним вічно.

IMG 7845

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити