Заступник Голови ТООЦ ЄХБ - Бінцаровський Богдан Олегович

 DSC0240 2Бінцаровський Богдан народився у 1975 році в м. Тернополі. Закінчив місцеву середню школу і Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю інженер-економіст.

Одружився в 1996 році.

Був вихований у релігійній сім'ї. В дитинстві та юності відвідував традиційну церкву і виконував її обряди. Проте, познайомившись зі змістом Божого Слова та усвідомивши свою недостойність і потребу в Христі, повірив у Нього по-справжньому і в 1996 році прийняв рішення підпорядкувати своє життя Йому.

Долучився до церкви, яка тепер має назву «Божа оселя». Охоче присвячував себе служінню. Займався чергуванням в домі молитви, благовістям у міжнародній місії «Гедеон», співом у церковному хорі та музичній групі, служінням у дитячому таборі, проповіддю в церкві. У 2000 році був рукопокладений на служіння диякона, а в 2005 році — пресвітера. З 2007 року є старшим відповідальним пастором у церкві.

Бажаючи пізнавати Бога і вдосконалювати своє служіння, навчався заочно у богословських закладах. Закінчив програми «Служіння проповідника» і «Бакалавр пасторського служіння» в Одеській богословській семінарії, а також «Магістр гуманітарних наук в біблійних та богословських дослідженнях» у Талботській школі богослів'я (університет Байола, Ла-Мірада, Каліфорнія).

Детальніше...

Заступник Голови ТООЦ ЄХБ - Циганюк Полікарп Іванович

IMG 7401Народився 20 червня 1982 року у сім’ї віруючих на Рівненщині. В дитинстві був активний, через що потрапив у аварію(4 роки), розбивши головою у «ВАЗ 2102» фару, отримавши струс і черепно-мозгову травму. Тоді церква міста Млинів молилась, щоб я вижив і Бог дав відповідь. Підрісши я взнав, що Бог мене спас від смерті. Ще тоді у 10-ти річному віці вирішив, що буду служити Йому. Проте школа, друзі, погані стосунки з батьками – не дали по-справжньому віддатись Богові. Пізніше в технікумі Бог дав служіння не в рідній, а в Кременецькій церкві(Тернопільської Обл..).

Детальніше...

Голова Об'єднання - Цикра Олег Миколайович

 DSC0004aЦикра Олег Миколайович народився 19 травня 1972 року в смт. Смотрич Дунаєвецького району Хмельницької області. В 1990 році почав відвідувати служіння церкви ЄХБ в м. Кам’янець – Подільський, а в 1991 році запросив Христа в своє життя. В 1992 році прийняв хрещення в Смотрицькій церкві ЄХБ, де Бог довірив нести служіння проповідника і керівника молоді.

В 1994 році одружився і переїхав у Волочиськ, Поляни. Приєднались з дружиною до служіння церкви ЄХБ у м. Волочиськ, де продовжував проповідувати, а згодом нести і дияконське служіння з 1999 року.

Детальніше...