IMG 7401Народився 20 червня 1982 року у сім’ї віруючих на Рівненщині. В дитинстві був активний, через що потрапив у аварію(4 роки), розбивши головою у «ВАЗ 2102» фару, отримавши струс і черепно-мозгову травму. Тоді церква міста Млинів молилась, щоб я вижив і Бог дав відповідь. Підрісши я взнав, що Бог мене спас від смерті. Ще тоді у 10-ти річному віці вирішив, що буду служити Йому. Проте школа, друзі, погані стосунки з батьками – не дали по-справжньому віддатись Богові. Пізніше в технікумі Бог дав служіння не в рідній, а в Кременецькій церкві(Тернопільської Обл..).

В школі навчався добре, закінчивши без трійок, через, що й поступив «без допомоги» в Кременецький лісо-технікум. На третьому курсі поступив у Київський християнський університет (КХУ). Але не почав навчання через обставини в технікумі. Успішно закінчивши технікум став майстром деревообробки. В тому ж році, потрібно було прийняти рішення чи йти в КХУ або підтримати молодь і обезсилену зміною пасторів­ - Кременецьку церкву. Божа воля була в тому, щоб я вибрав друге. Поглядаючи назад я дивлюсь, що це було саме правильне рішення. Тоді ж у 2001 році одружуюсь на Олені. На сьогодні вже маю два сина (Максим(6) Тимофій(2) і чудову смію.

2001 рік був особливим у прийнятті рішень, бо відразу ж після весілля запропонували працю адміністратором, а пізніше і директором Тернопільського Біблійного Інституту. Пройшовши курс навчання почав розвивати БІ саме у молодіжному прошарку церков області. За наступний рік мав 70 студентів Серії 2:7 і Галати-Римляни. Сам же я продовжував навчання по 2-3 курси БІ за рік. На кінець 2002 року мене рукопоклали дияконом молодіжного служіння, що дало можливість прийти в найбільш традиційні церкви області із навчанням. Влітку проводив обласні молодіжні табори в допомогу керівнику молоді області. 2003-2004 рік обирають молодіжним керівником області.

За час служіння в БІ, в якому продовжую працю Бог дав змогу підготувати лідерську молодіжну команду. За роки співпраці з церквами ми змогли збільшити кількість молоді, розпочати молодіжні клуби. Почали проводити дитячі і молодіжні табори. Почалася хвиля євангелізаціних заходів. У 2007 році рукопокладають на пастора молодіжного служіння.

У 2014 році обрано заступником Голови Тернопільського Обласного Об'єднання Церков Євангельських Християн-баптистів. 

Виходячи з дарів, які дав мені Бог хочу виховати якомога більше успішних і самостійних лідерів.

Мрію про особливе пробудження у Тернопільській області.