DSC0240 2Бінцаровський Богдан народився у 1975 році в м. Тернополі. Закінчив місцеву середню школу і Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю інженер-економіст.

Одружився в 1996 році.

Був вихований у релігійній сім'ї. В дитинстві та юності відвідував традиційну церкву і виконував її обряди. Проте, познайомившись зі змістом Божого Слова та усвідомивши свою недостойність і потребу в Христі, повірив у Нього по-справжньому і в 1996 році прийняв рішення підпорядкувати своє життя Йому.

Долучився до церкви, яка тепер має назву «Божа оселя». Охоче присвячував себе служінню. Займався чергуванням в домі молитви, благовістям у міжнародній місії «Гедеон», співом у церковному хорі та музичній групі, служінням у дитячому таборі, проповіддю в церкві. У 2000 році був рукопокладений на служіння диякона, а в 2005 році — пресвітера. З 2007 року є старшим відповідальним пастором у церкві.

Бажаючи пізнавати Бога і вдосконалювати своє служіння, навчався заочно у богословських закладах. Закінчив програми «Служіння проповідника» і «Бакалавр пасторського служіння» в Одеській богословській семінарії, а також «Магістр гуманітарних наук в біблійних та богословських дослідженнях» у Талботській школі богослів'я (університет Байола, Ла-Мірада, Каліфорнія).

Із вдячності Богу за Його милість і прийняття має гаряче бажання послужити Йому решту свого життя. Вважає, що найбільше може зробити це в тій сфері, до якої усвідомлює Боже покликання, — пасторській опіці людей, спрямуванні церкви на досягнення Христового призначення, а також намаганні знаходити відповіді на виклики останнього часу.