7 причин послужити своєму пастору

Послужи пастору

    Служитель – слово, яке найчастіше використовується по відношенні до пастора. Члени церкви знають, що він настановлений Богом для служіння церкві, тому вимагають від нього посвяти і якості в усьому, що він робить. Однак, Слово Боже закликає до служіння в церкві не лише пасторів, але й всіх інших членів Тіла Христового. Апостол Петро настановляє: «Служіть один одному, кожен тим даром, якого отримав, як доморядники всілякої Божої благодаті». (1Петр.4:10). Очевидно, що пастор потрапляє до кола «один одному» і для служіння пастору існують вагомі біблійні підстави. Ось деякі з них:

 

Детальніше...

Євангельські християни в радянські часи: спогади Дмитра Кириловича Герасімова

Дмитро Герасімов

Через спокусу підкупу, тиск і залякування доводилося пройти євангельським християнам у часи СРСР. Дехто змушений був приховувати свою ідентичність, а дехто приймав відкрите хрещення. Були й виклики до КДБ на «співбесіди», де до потилиці могли приставити дуло пістолета і таким чином переконувати відректися від Христа. Були й звільнення через те, що працівник — «штунда».

Той період добре пам’ятає почесний пресвітер спільноти Євангельських Християн Баптистів (далі ЄХБ — прим. авт.) Дмитро Герасімов із Тернополя. У 1996-2004 рр. він був обласним пресвітером.

Детальніше...

Міфи про місіонерство

Вивчаючи тему, чому євангельське християнство початку третього тисячоліття вділяє так мало уваги місіонерському служінню, звернув увагу на нотатки Шена Беннетта «Десять найбільших міфів про місіонерське служіння». Більшість з них були сформульовані по відношенню американського християнства, яке аж ніяк не можна назвати пасивним щодо місіонерства.

10404036 790794037611302 2640284917939344665 o

Детальніше...

ЧИ МОЖЕ ХРИСТИЯНИН СЛУЖИТИ У ВІЙСЬКУ?

Християнин-військовослужбовець... Поєднання цих понять часто стає приводом до появи різних точок зору й навіть суперечок. Деякі християни переконані, що вони повинні бути пацифістами й виключають зі сфери не тільки свого особистого, але навіть і суспільного життя все те, що пов'язано з військовою службою. Інші ж віруючі стверджують, що використання сили дозволяється у випадках національної і міжнародної безпеки, але не устосунках між окремими людьми. Хто правий? Кожен має право на особисту думку. Але що з цього приводу говорить Бог?

ArticleImages 58613 tank

Детальніше...