Служіння в Шумську

Шумськ — місто, районний центр в Тернопільській області, на території «історичної (великої) Волині». Старовинний Шумськ (5 т. ж., перша згадка в Іпатіївському літописі від 1149 р.

panorama 275

Служіння у Шумську розпочалось в 2008 році з переїзду двох сімей: Ткачуків та Дмитрусів. Ініціаторами організації церкви у Шумську була помісна церква ЄХБ з м. Кременця. «Проект - 125» так- називалась програма нашого братства з організації церков в районних центрах, до якої ці сім'ї на той час приєднались. Завдяки цьому проекту вони отримали можливість гарно стартувати з допомогою підтримки як наших українських церков так і закордонних.

Тижнева євангелізація за участю команд з США- ознаменувала початок їхньої праці. Це був чудовий початок, за який вони і сьогодні вдячні Богу.

На сьогоднішній місіонери проводять служіння в орендованому приміщенні, що знаходиться в центрі Шумська. Вони працюють з дітьми, молоддю та сім'ями. Їхнє
кредо: «Молитись, навчатись, слу- жити, спасати, жити для Бога, Його прославляти». Їхні молитви про спасіння людей Шумського району, про нових членів церкви, нових служителів та місіонерів, які підуть далі від Шумська «аж до краю землі».

evangel

veloprob

evugorsk

Молитовні прохання

  1. За благополуччя нашої сімї.
  2. Задуховне зростання наших членів церкви.
  3. За організацію груп по вивченню Біблії в Шумську та селах району.

Дякуємо всіх хто підтримує нас та наше служіння.


Контакти: 0977417299
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.