Церква “Відродження” знаходиться в невеликому містечку Почаїв. Населення якого складає біля 10000. Воно є особливим тим, що там знаходиться центр російського православ'я, відома Почаївська лавра.

Почаїв
Саме в цьому місті в 1989 році почали свою працю двоє братів з церкви с. Комарівка Благовірний Мефодій Іванович і Богута Володимир Федорович. Вони прийшли в це місце з виїзною бібліотекою. Вже в 1990 році навернувся до Господа в 12-ти річному віці теперішній пресвітер церкви Мандзюк Руслан. Пізніше в 1991 році сталося наступне навернення: покаялася працівник музею атеїзму Квач Рита Сергіївна. Таким чином почала започатковуватися церква. Спочатку збиралися по домівках новонавернених. Хоча основне зібрання проходило в квартирі сестри Ріти.

EKJ S5IRgtk

Пізніше почали орендувати приміщення колишнього кінотеатру. Відносини до віруючих в м. Почаїв були дуже складними. Новоутворена церква на початку свого існування проводила багато євангелізаційних заходів. Які на жаль не мали ніякого ефекту. Це були євангелізації в будинку культури. Конференції для читачів бібліотеки. Вуличні дитячі заходи, дитячі табори в школі, євангелізації за участю музичних гуртів, крусейд, показ фільму Ісус, лекції в місцевому ВПУ, благодійні заходи. Але на жаль досвід показав що масові заходи в цьому містечку не приносять великого ефекту. І тому з часом церква перейшла на особисту працю з людьми.

kU7RyuKoLGU

Основна діяльність церкви: дитячий клуб для дітей з невіруючих сімей, роздача християнської літератури в базарний день, дитячий літній табір для дітей, квартальні зібрання для невіруючих людей, або наближених. Зараз молимося і мріємо про молодіжне служіння в церкві, так як розуміємо, що без цього майбутнього в церкви не може бути.

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити

Церква "Відродження"

Заснована в 1997 р.

Кількість віруючих: 18

Пресвітер: Мандзюк Руслан

Богослужіння відбуваються

неділя: богослужіння о 11.00 (також для дітей в цей час проходить недільна школа)
середа: молитовні зібрання і вивчення Писання о 18.00
субота: дитячий клуб для дітей з невіруючих сімей о 13.00

Хто на сайті

На сайті 160 гостей та користувачі відсутні

Створюємо сайти на замовлення!

Дізнатися більше