Заснована в 1934 р.
Кількість віруючих: 80
Пресвітер\пастор: Микола Богута
Адреса: вул. Миру, 34

komarivkaРівно 75 років тому було започатковано церкву у селі Комарівка. Пов’язана ця історична для віруючих подія з ім’ям Гната Тернового, який займався в ті часи на Тернопільщині місіонерською діяльністю. Нелегко було знайти в душах людей місце для віри, яку він приніс з собою по Божій волі, та Гнат зміг посіяти в серцях і душах правду про Господа, дав надію на краще життя через сприйняття Слова Божого. З часом прихильників Євангелія ставало все більше і більше. Так в Комарівці з’явилася група віруючих, яку очолив Петро Нікітчук.

Для вивчення Біблії новонавернені збиралися в звичайному житловому домі, але згодом це стало незручно. У 1936 році громада попросила у сільської влади дозволу на будівництво молитовного будинку. Одержавши дозвіл, християни швидко звели його за власні кошти і власними руками. А коли в церкві утворився хор під керівництвом Мефодія Пацули, служіння відразу привернули увагу невіруючих односельців. Брат Мефодій мав не тільки чудові музичні здібності, а й виявився вмілим вожаком і організатором. За це віруючи і обрали згодом М. Пацулу пресвітером громади. І не помилились. Добра мова про Комарівську церкву сягнула далеко за її межі. Її відвідували відомі протестантські діячі Володимир Марцинковський і Михайло Подворняк, які залишили по собі гарні спогади в серцях вірян.

Після війни на чолі церкви ЄХБ с. Комарівка став Василь Богута, за його участю до складу церкви ввійшли і віруючі мешканці сусідніх сіл Кімната і Зелене. Громада на той час нараховувала вже понад 100 членів.

Сьогодні сільську громаду очолює пресвітер Микола Богута. Як і раніше, основний та молодiжний хори не тiльки прославляють Господа спiвом у своїй церкві, а й вiдвiдують сусідні громади, де беруть участь в євангелiзацiйних служіннях. Комарівські віруючі організували дочірню громаду у селі Круки Рівненській області, опікують інтернат у місті Кременеці, проводячи там щотижневі зустрічі для старшокласників та учнів молодших класів.

А в самому селі Комарівка недільну школу відвідують майже 50 дітей. Аби залучити односельців до християнских цінностей та навернути їх до Бога, молоді члени церкви щомісяця організовують спеціальні акції, у ході яких пояснюють біблійні істини. Проводять також конкурси, спортивні ігри, пісенні свята. Більшість молодих християн навчається на різноманітних курсах біблійного інституту, а влітку юнаки та дівчата втілюють здобуті знання і духовний досвід на практиці у дитячих і молодіжних таборах та клубах. Окрім цього, молодь, працюючи у підлітковому клубі «Майбутнє», допомагає церкві ЄХБ сусіднього міста Почаєва вести дитячі служіння.

Сільська церква в Комарівці – чудовий приклад для тих, хто прагне славити Живого Бога, допомагати людям та нести їм Вістку про спасіння.

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити