Ціль та бачення інформаційного відділу в ТООЦ ЄХБ

14030382805027Інформаційний відділ створений з метою формування позитивного образу Церкви в суспільстві, щоб через засоби масової інформації Церква могла доносити Вістку Євангелії, допомагати багатьом стати послідовниками Ісуса Христа.

Ми живемо в час інформації. Якщо вас цікавить якась інформація, ви набираєте в пошуку і Googleвидає сотні мегабайт за кілька секунд. Церква має бути присутньою в інформаційному просторі, як в друкованому вигляді так і в віртуальному просторі. Адже шукачі істини тепер не долають кілометри, а нишпорять у мережі інтернет.

Церква має давати тверезу оцінку подіям сучасності, відповідати на актуальні запитання, формувати Біблійні цінності в суспільстві.

Саме для цього був створений інформаційний відділ у нашому обласному об'єднанні.

Детальніше...

Інформаційне служіння

"Але ви вибраний рід, священство царське, народ святий, люд власности Божої, щоб звіщали чесноти Того, Хто покликав вас із темряви до дивного світла Свого»

1 Петра 2:9

messeІнформаційний відділ створений для того, щоб формувати позитивний образ Церкви в суспільстві. Щоб Церква могла через засоби масової інформації доносити Вістку Євангелії, допомогти багатьом стати послідовниками Ісуса Христа.

В рамках Обласного Об'єднання ми хочемо через використання усіх можливих інструментів, популяризувати діяльність наших Церков. Впливати на формування громадської думки, щодо різних питань згідно до вчення євангельських християн-баптистів. Налагоджувати ефективну співпрацю з загальнодержавними ЗМІ, щоб публікувалась правдива інформація про наше братство.

Інформаційний відділ бере на себе відповідальність доносити позицію братства з основоположних питань: планів, бачення, доктринальних, моральних, сімейних та інших.

Ми будемо інформувати церкви, служителів об'єднання про життя і служіння в нашій області.

Ми шукаємо посвячених вірних братів та сестер, які хочуть займатися інформаційним служінням, писати статті, брати інтерв'ю, описувати важливі події у нашому братстві.

Сподіваємось на ваші відгуки. Пишіть на адресу сайту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.