Відділ благовістя

IMG 7519

Керівник відділу Благовістя та заснування церков

Ткачук Володимир 

Для контактів: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Робота даного відділу полягає в підтримці та координуванні праці яку проводять місцеві церкви в питаннях благовістя. Задача відділу сприяти розвитку різних форм благовістя в області. В першу чергу ми зацікавлені в тому щоб в помісних церквах розвивався особистий євангелизм як спосіб життя і це практикував кожен член церкви. Також в співпраці з іншими відділами пропагувати та поширювати Євангельські цінності в нашому суспільстві через різні методи та способи, в між церковній співпраці досягаючи якомога ширшого кола людей, які мають потребу в Євангелії.

Бачимо потребу у виявленні служителів з даром благовісника в помісних церквах, та залученні їх до співпраці в обласному масштабі та формуванні команди служителів, які будуть опікуватись безпосередньо питаннями розвитку благовістя як в помісних церквах так і на міжцерковному рівні.

Молимось за :

1. Фестиваль Надії, 20 червня 2015 р. у м.Львові та за активну участь церков Тернопільщини в даному служінні.
2. Виявлення служителів з даром благовісника в помісних церквах та формування обласної команди.
3. Проведення тренінгів по особистому євангелизму для членів помісних церков.
4. Поширення Євангельської вістки в селах та містах через різні форми та методи євангелизму.

Відділ утворення церков інформує

Ternopil regionsТернопільська область – це чудовий край подарований людям Богом, щоб вони могли пізнавати Його та посвятити своє життя для Нього завдяки дару спасіння, який ми маємо в Ісусі Христі.
В 13 містах і селищах Тернопільщини, чисельністю більше, ніж 5 тис населення немає церков та місіонерських груп нашого братства. Сьогодні організовуються церкви нашого братства в Шумську, Тернополі, Бережанах, Бучачі, Борщеві, Березовиці, Чорткові та Заліщиках. Ми молимось за нових місіонерів, які могли б долучитися до праці в нвшій області. 

Серед цілей, які ми хочемо досягнути є ціль досягнути кожен населений пункт у якому проживає більше ніж 5 тис. людей. Щоб кожна людина, кожен чоловік, кожна жінка і дитина мали можливість почути, прийняти, або відмовитися Євангелія.

Детальніше...