Ternopil regionsТернопільська область – це чудовий край подарований людям Богом, щоб вони могли пізнавати Його та посвятити своє життя для Нього завдяки дару спасіння, який ми маємо в Ісусі Христі.
В 13 містах і селищах Тернопільщини, чисельністю більше, ніж 5 тис населення немає церков та місіонерських груп нашого братства. Сьогодні організовуються церкви нашого братства в Шумську, Тернополі, Бережанах, Бучачі, Борщеві, Березовиці, Чорткові та Заліщиках. Ми молимось за нових місіонерів, які могли б долучитися до праці в нвшій області. 

Серед цілей, які ми хочемо досягнути є ціль досягнути кожен населений пункт у якому проживає більше ніж 5 тис. людей. Щоб кожна людина, кожен чоловік, кожна жінка і дитина мали можливість почути, прийняти, або відмовитися Євангелія.

Тому у нас постійна потреба молитися за посвячених компетентних братів та сестер, які моглиб вийти на працю і стати Божим інструментом для досягнення Тернопільщини і всієї України. Нехай Господь благословить Його працю і розширить наші можливості.

Пропонуємо вам ознайомитися з інформацією про групи. Натискайте на потрібну вам вкладку, яка знаходиться праворуч. Приємного перегляду. Споіліваємось на вашу участь молитвою, а можливо і своїм посвяченим служінням.

Місіонерський відділ ТООЦ ЄХБ

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити