З 29 липня по 2 серпня 2013 в мальовничому куточку, що на Хмельниччинні, на спортивній молодіжній базі «Ровесник» відбувся обласний жіночий табір «Відроджене серце». З'їхалося50 жінок з понад10 регіонів Тернопільщини. Повідомляє Тернопільське ООЦ ЄХБ.

DSC 0662a

По приїзду усіх учасників табору люб'язно зустріла команда лідерів та організаторів, на жінок чекали комфортабельні будиночки на березі чепурного озерця, смачна й поживна їжа і щире християнське спілкування.

Табір було організовано при підтримці та сприянню Тернопільського ООЦ ЄХБ. Старший обласний пресвітер нашої області Олег Миколайович Цикра розпочав молитвою урочисте відкриття табору, а також поділився Словом, привітав та підбадьорив сестер.

DSC 0710

«Два роки ми молилися, щоб відбувся цей жіночий табір, щоб жінки могли відволіктися від своїх щоденних справ, відпочити, побути в єдності, отримати духовне збудування» - сказала Оксана Цикра, відповідальна за жіноче навчання в Тернопільській області і головний організатор табору. До молитов за жіночий табір долучалися і делегати жіночого табору «Цілеспрямоване життя», що проводився минулого року, групи жіночого навчання та інші молитовні партнери. Деякі християни не тільки послужили своїми молитвами, а й іншими необхідними ресурсами. За що ми дуже вдячні Господу.

DSC04369

Ранок розпочинався з фітнес-зарядки, яка допомагала тримати в формі наше фізичне тіло, а от час спілкування з Богом в групах та наодинці був відведений, щоб тримати у формі наш дух.

DSC04319

Благословенна сестра (відповідальна за християнську освіту жінок у Хмельницькій області) Алла Чайка ділилася з присутніми Божими одкровеннями на теми «Взаємини жінки з Богом, довіра та послух Йому»; «Взаємини чоловіка і дружини: поняття покірності, служіння чоловікові»; «Відносини матері зі світом: робота, служіння». Після семінарів в групах відбувалося гаряче обговорення теми. Впродовж дня ми мали можливість купатися, спілкуватися, відвідати гуртки рукоділля, косметології, кулінарії. Ввечері на нас чекало знайомство та представлення табіних команд. Не став на заваді навіть рясний літній дощ. Після вечірнього спілкування групи жінок розділяли снек з іншими групами, що приходили в гості і до пізнього вечора ділилися своїми життєвими історіями, спільною вірою та пережитим.

Словом ділилися і гості табору: Олександр Чайка, Руслан Мандзюк, пастор місцевої церкви м. Волочиська.

В усьому відчувалася атмосфера любові, радості, спокою, простоти. Тяжко було розставатися. Наприкінці, сестри помолилися над Оксаною Цикрою, підносячи Богу молитви вдячності і благословення за неї.

Галина Ткачук

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити