IMG 1131З 23 по 28 вересня 2013 року в рамках служіння Всеукраїнського відділу праці з жінками, що при ВСЦ ЄХБ відбувся духовно-будуючий семінар для сестер, що відповідають за обласне жіноче служіння (що при обласних об'єднаннях ЦЄХБ). На семінар прибуло більше 30 сестер, представники майже всіх областей України. Мені, як представнику Тернопільської області, Бог подарував можливість бути в числі цих сестер.

Даний захід проходив в мальовничому куточку Карпатських гір, що поблизу лижного курорту Славське. Хороші умови проживання, чудова погода, гірське повітря - усе це ще більше сприяло дружній атмосфері, яка царювала на семінарі.

Тут ми мали можливість заглиблюватися в Слово Боже і розглядати теми «Праця Духа Святого», «Церква, що впливає на суспільство (Послання до Тита)», «Цар Йосія. Не було подібного йому», «Серце, що надіється (книга Єремії)», які доступно викладала сестра Світлана Свіщова, керівник Всеукраїнського відділу праці з жінками. Лекції були актуальними, сестра Світлана доступно та богоцентрично розкривала теми і з, притаманною їй мудрістю, відповідала на численні запитання сестер, вміло направляла дискусію.

IMG 1072

Щоранку в нас був чудовий час спільної молитви та поклоніння нашому Господу, возносилися молитви за потреби жіночого служіння, потреби областей, різних церков та людей, за покаяння рідних та друзів. Після лекцій в нас була хороша нагода знову збиратись на загальну молитву. Також тут лунало багато пісень, які не тільки прославляли нашого Спасителя, але й були своєрідним благовістям для обслуговуючого персоналу готелю, в якому ми проживали.

Щодня після лекцій ми мали хороший відпочинок, сестри знайомилися з гірською місцевістю, споглядали прекрасні краєвиди, що наповнялися осінніми барвами. Вечір був часом особистих знайомств, до пізньої ночі лунали історії та вражаючі свідоцтва з життя сестер та їх сімей. Жінки ділилися своїми успіхами та труднощами в житті та служінні. Також молодші сестри мали прекрасну нагоду переймати досвід жіночого служіння від старших та більш досвідчених сестер.

Семінар підходив до завершення, ми всі зібралися за святковою вечерею. Дякували Господу за чудовий час, проведений в щирій християнській спільності, обмінювалися адресами, номерами телефонів, жалкуючи, що приходиться розставатися. Також дякуємо Господу за всіх тих, хто молитовно, матеріально, фізично сприяв проведенню цього духовно-будуючого заходу. Дякуємо керівникам нашого Всеукраїнського братства, які благословили та всіляко посприяли, щоби сестри могли мати цей незабутній та цінний, проведений разом тиждень.

Добігає до заходу останній день перебування на семінарі, день теплий та сонячний, споглядаю красу осінніх гір, яка розповідає про свого Творця, вдихаю аромат гірської зелені, роздумую... Мимоволі слух ловить меланхолічне курликання – це вимальовує прощальне коло над горою величезний ключ журавлів. Вони відлітають в інші краї, місце визначене для них Богом. Інстинкт, закладений Мудрим Будівничим і Богом порядку допоможе їм дістатися до необхідного місця і оселитися там.

...І десь у глибині серця слова формуються в молитву: «Господи, допоможи бути там, де призначив для мене Ти, бути серед тих, кого призначив для мене Ти і виконувати Твою волю, лише Твою. Амінь!»

Галина Ткачук

Тернопільський обласний жіночий відділ

 

Додати коментар


Захисний код
 Оновити