Організація церкви в м. Заліщики

Igor Melika Dnister 22 26.08.2012 Zalishchyky 22c

На півдні Тернопільщини розташоване гарне місто Заліщики. Унікальністю цього міста являється те, що воно розташоване на півострові і з трьох сторін омивається річкою Дністер. В давні часи тут займалися виноробством та був пляж на річці. На даний час в цьому містечку проживає близько 11 тисяч населення. Люди в основному релігійні, які сповідують Греко-Католицизм. Бог покликав родину Пелепко Олега благовістити в цій місцевості.

- Вже декілька років ми їздимо, щоб нести Євангеліє людям. Проживаємо в селі Кадубівці (5 км від Заліщиків), де є церква Євангельських Християн-Баптистів. Помісна церква також долучається до цієї праці.

P8190638

За цей період ми використовували різні методи євангелізації. В основному, це особисте благовістя. Формувалася команда і по двоє йшли від дому до дому. Роздавали людям Євангелії, брошури, різні трактати та газету «Слово про Слово». Результатом цього було те, що ми христили першого євангеліста – брата Олега. Також декілька людей молилися із нами молитвою покаяння. На сьогодні ми маємо можливість без перешкод заносити черговий випуск газети (щомісяця) в десяток домівок.

P7270269

Двоє братів із нашої церкви вирішили займатися «бібліотечним» служінням. Кожного тижня, на ринку, вони виставляють книги та роздають трактати. Зазвичай, це є можливість познайомитися із новими людьми і мати нові контакти на майбутнє. Декілька домівок ми відвідували саме від бібліотечного служіння.

P7270280

В Будинку Культури орендуємо кімнату та проводимо щонеділі зібрання. Час від часу до нас приходять жителі Заліщиків. Деяких із них ми запрошуємо в місцеву церкву в селі Кадубівці. Так, на проведення водного хрещення ми повезли семеро людей, які хотіли подивитися, що це таке.

2015 02 08 18.40

В літні спекотні дні багато людей проводять час у парку. Вирішили також спілкуватися із відпочиваючими. Цікаво те, що саме на природі людські серця більш відкриті до спільності. Результатом цих спілкувань є те, що один чоловік вже півроку відвідує наші зібрання в Будинку Культури.

P9070223

Інші заходи... Проводили євангелізаційне зібрання з участю гурту «Сіон» (місто Чернівці). В дитячому санаторії мали соціальну програму «Правда про алкоголь». Відвідували та благовістили в шахматному клубі. Проводили в школі-інтернаті Різдвяний урок.

Підтримуйте нас у молитві. Рясних Божих благословень!

Церква в м. Заліщики

Адреса богослужінь

Будинок культури

Богослужіння відбуваються:

Неділя 17:00

Пастор-місіонер

Пелепко Олег Георгійович

0997284517
0684960614

olegpelepko@mail.ru 

Хто на сайті

На сайті 34 гостей та користувачі відсутні

Створюємо сайти на замовлення!

Дізнатися більше